Motoškola LC

motoskola.lc@email.cz

Otázky a odpovědi

Nebyly nalezeny žádné otázky.

Diskusní téma: O nás

Datum: 29.05.2012

Vložil: Monika

Titulek: Kurz

Přijela jsem na kurz s tím, že to bude asi ostuda. Během kurzu, mi ale Láďa vše v pohodě vysvětloval (několikrát). Můžu říct, že do teď jsem se s motorkou jen prala. Teď už vím jak na ní, tak si začnu užívat.

Záznamy: 1 - 1 ze 1

O nás

Vážení přátelé, motorkáři.  Jsem potěšen, že právě čtete tyto řádky a možná se rozhodujete nad účastí v naší Motoškole. To znamená, že máte zájem o rozvoj svého motorkářského umění a uvědomujete si, že jízda na motocyklu je sice zábava, ale zároveň i obrovská zodpovědnost (a to nejen za sebe).

Naše Motoškola je určena všem držitelům řidičského oprávnění na motocykl (všechny skupiny), kteří se chtějí zdokonalit v ovládání svého stroje a jezdit bezpečně. Mohou přijet mladí (ti především), staří, nováčci, navrátilci, skůtraři, cesťáci, enduráci, chopráci a všichni co mají motocykl, rozum v hlavě a chtějí se něco naučit.

Naším cílem je, naučit Vás základní dovednosti, které jste se v autoškole nemohli naučit, nebo je potřebujete oprášit po delší pauze, když se k ježdění vracíte. Ať se to týká vhodného oblečení, manipulace s motocyklem na místě, průjezdy zatáček, brždění,  úhybných manévrů, atd.

Dnes totiž motorky nejsou jen pouhé dopravní prostředky určené k přesunu z bodu A do bodu B. Motocykly jsou naprosto úžasné stroje, které Vám dají zažít úžasný pocit svobody a volnosti, který jinde nezažijete. S tímto pocitem už často nejde o to kam jedete, ale o to, že jedete. Projíždíte známá i neznámá místa a máte přitom pocit, že jste součástí kraje. Vnímáte osobně vůně, vítr, ale i zvuky okolí. Tohle všechno nejde zažít v uzavřeném autě, nebo autokaru se spuštěnou klimatizací. To Vám dá jen motocykl.

Pokud si chcete jízdu na motorce opravdu užívat:

,,Pokuste se, alespoň základní ovládání stroje nacvičit, ještě než vyjedete do provozu!"

A hlavně nezapomínejte:

,,Motocykl je pouze stroj, který řídí člověk. A ten nemá devět životů jako kočka". Proto při jízdě používejte hlavu.